Problém je spíš že si můžeš nastavením dojebat kde co. Těžko říct co mám třeba já špatně. Asi se budu muset kouknout na Mikrotik videa kde je asi 40 minutové pro WiFi konfiguraci.
Ted se řeší někde jinde proč Samsung telefony co má zákoš doma, jedou 30/30Mbit ale redmi 400Mbit. Má tam ac2+qcom a WAP ax. Ať se připojí kam chce tak stejný. Občas Samsungy vytočí 300+ ale většinou ne.