Četl jsem to, díval jsem se i do Zprávy od ČTU pro detailnější info (které jsem tam nenašel) a tak se obrátím na vás.
Co asi chtěl básník říct tím, že přes VPN byly kvality služby rozdílné? Sice neuvádějí bližší info k použité VPN, ale já jsem tak nějak žil v tom, že tohle je vrozená vlastnost VPN.