davidp Zdravím, mám po akvizici přebytek, jsou tam hlavně Nkové SXT a pár LHG5. Celkově nyní asi 35 ks. Prosím odběr všeho na jednou. K vyzvednutí v Pardubicích nebo zašlu pošlou. Případnou nabídku ceny do SZ, díky.