Po dlouhem zoufalstvi jsem tam to mydlo nasekal, ale mozna tak 1 dcl. Pak cca 10 molitanu vycistilo celou trasou.
Nemohla byt chyba, ze ten kompresor mel spatny odkalovac?
Kompresor jsme mel nejaky dvopistak, co se pouziva na protlaky, vyrobce neznam ale parametry pres 1m3 vzduchu a 9 baru max.
Ja foukal do 100 metru domaci pripojky uplne amatersky a vzdy nebyl zadny problem az ted.
Mikrotrubicka byla zatahnuta do kopoflexy a pak vlozena do drazky . Trasa skoro rovina, strasne me prekvapilo, ze jsem mel takove problemy a rad bych zjistil kde byla chyba at se to uz neopakuje jinak budu sedivy moc brzo, ale asi je to foukani opravdu velka veda a neni jednoznacne mozne rict, kde byla chyba.