Zdravim vsechny nadsence,
zitra me ceka zafoukani 700 m do jiz polozene MT v kopoflex 40 mm, trasa je temer rovna
MT je na 3 mistech spojena spojkou. Misto spoje neni zakopano.
Kabel mam tento z Opticordu
Mikrokabel k zafouknutí, 12vl., 9/125, G657A1, CLT, PE, d=3mm
Foukacku mam taky pujcenou z opticordu.
Kompresor mam nejaky za auto, co se pouziva na protlaky.
Librikant jsem nesehnal ale mame na firme velke mnozstvi tekuteho mydla.
Na co si mam dat zitra pozor?
Zkusenost s profi foukackou 0
Zkusenost s home made foukackou ze zelazarstvi a malym kompresorem s foukanim do 60 m mam hodne.
Dekuji za kazde info at me zitra nespadnou posledni vlasy