Ahoj, také se potýkáte s haprováním spojů (a dalších zařízení) v těchto vysokých teplotách?
Já osobně na spoji:
-Summity QAM (teplota cca 48 °C) klesá průtok a rapidně narůstají Err. , vypadávají pingy
-1S10 (teplota 72.3 °C) - zcela chybí informace Radio Link Status Overview na Remote straně, spoj ale ´´nějak´´ běží.