kozlicek helapc to az ten sloup nekdo sejme tak to bude pruser, i kdyz ty prevesy by ho podrzeli... :-)
arrabbella jcltm Čekal bych, že to někdo vzal při parkování autem a pak ji tam nacvaknul opačně. Na StreetView / mapy.cz panorama to vypadá jak?
ceky Tak to bude teda si čerstvý. Myslim, že minimálně jednou ročně by to měl správce kontrolovat a měnit filtry... Ostatní co tam párkrát za rok dou si toho asi nevšimnou...
selic okoun Rusko - je to napsané na červené tabuli na dveřích. но мальчики не знают этого языка и культуры этой нации...