Nad anténou je už jenom nebe, v okruhu 5 metrů taky nic není. Meteorit, nebo hovno z letadla taky ne, je to prasklé na 3 místech a je hlavně zmáčknutá i tak kovová krytka na jednotku... Někdo se prostě teleportoval s železnou tyčí, nebo jim dohledový systém na výstup na střechu nefunguje tak dobře jak si myslí...
A hlavně jednotku si asi někdo / něco odneslo, nebo je zahozená kdo ví kde 🙃