Jinak pak WISP rozesílal tento email svým zbývajícím zákazníkům:
Dobrý den,
ve vašich emailových schránkách, i na schůzi SVJ, jste obdrželi informaci o nových rozvodech, které pro SVJ zajišťoval pan XXX.
Bohužel, spolu s tímto se šíří také informace, že od 1.7.2026 nebude připojení od naší firmy funkční, a jsou vám nabízeny jiné varianty, kde se o nás ale pan předseda nezmiňuje. Nevíme proč, asi zapomněl.
S SVJ jsme domluveni, že můžeme využívat jejich nové optické rozvody, k přepojování bytů ze staré instrastruktury na novou bude docházet během konce května/začátku června.
Naše, resp. vaše, internetové připojení bude tedy i nadále fungovat. Budeme rádi, když u nás i po letech stále zůstanete, podpoříte lokálního poskytovatele, který vám vždy zvedl telefon v případě problémů/požadavků, znal stav vaší domácí sítě, a hned věděl, jak vám pomoci.
Narozdíl od celostátního korporátu, kde se dovoláte na zákaznickou linku k člověku, který vás nezná, a svůj problém popisujete stále znovu, a znovu, ...
Jakmile bude váš byt přepojen (budete informováni telefonicky, předem - s několikadenním předstihem), nabídneme vám rychlejší tarify s výhodnou cenou. Nechceme se podbízet "internetem zdarma", to si může dovolit opět pouze velký korporát. Nabídneme vám ale superrychlý internet za férovou cenu, bez dalších podmínek, závazků apod.
I na současných rozvodech jsme schopni vám nabídnout tarify až 200 Mbits za cenu 200,- Kč/měsíc.
Děkujeme za trpělivost, a jsme rádi že zůstáváte s námi